GERIAUSI SPRENDIMAI BALDŲ PRAMONEI

nuo projekto iki pakuotėsMumis pasitiki:

 

HOVDEN UAB - 120 darbuotojų, gamina minkštus baldus eksportui ir mažą dalį kietų baldų iš ąžuolo, 2016 ši įmonė investavo į mūsų pasiūlytas naudotas formatinio pjovimo, juostinio pjovimo ir plačiajuostes šlifavimo stakles bei naujas kombinuotas obliavimo stakles Holzkraft FS41 Classic su Tersa peiliais. 


Baldų gamintojas iš Kauno - investavo į stakles REMA FX3 ir kitas,


ALRASINA UAB - apie 20 darbuotojų gamina medinius baldus, ši įmonė investavo į mūsų "bestsellerį" gręžimo stakles MAGGI BS 21 ir naudotas keturpusio obliavimo stakles Griggio.


Stalius iš Klaipėdos regiono - investavo dar 2015 metais į plačiajuostes šlifavimo stakles UNITEK NICE 650 ir pjovimo stakles REMA DMLS-40, negirdėjau iš šio žmogaus nusiskundimų.


Įmonė iš Šiaulių - virš 200 darbuotojų  nusipirko iš mūsų pjovimo stakles REMA DMLS-40, naudotas briaunų laminavimo stakles ir drožlių surinkimo įrenginį.


Baldininkas iš Šiaulių - nusipirko MAGGI BS21 daugiašpindelines gręžimo stakles dar 2016 metais,


Įmonė iš Šiaulių -  nusipirko REMA FX4,


Baldininkas iš Tauragės investavo į gręžimo stakles MAGGI BS 21,


Stalius iš Trakų rajono investavo į Holzkraft frezavimo ir formatinio pjovimo stakles,


AUDRELINA UAB (panevežiečiai tikrai šią įmonę pažįsta) - suinvestavo į mūsų siūlomas keturpusio obliavimo stakles ir džiaugiasi jų kokybę, nors prieš pirkimą šių staklių net nematė.


Baldininkas iš Skuodo investavo į briaunų laminavimo stakles MAGGI dar 2016 metais ir iki šiol nesulaukiau nei vieno skambučio.


Baldininkas iš Mažeikių - investavo į briaunų laminavimo liniją Holzkraft ME35 su pirminiu frezavimu ir jeigu norėsite galėsiu duoti kontaktinį nr. išgirsite ar buvo verta investuoti.


Įmonė iš Alytaus - įsigijo gręžimo stakles MAGGI BS21 ir žinote ką? Šios stakles puikiai susitvarko su darbais, norite paklausti kodėl pirko būtent MAGGI o ne kitas? Kreipkitės suteiksime kontaktus.


Lauris Furniture UAB - baldininkai iš Kauno investavo į MAGGI BS23, turėjome šiokių tokių nesklandumų pristatymo metu, bet staklės puikiai veikia,


FURNITUS UAB - sparčiai auganti baldų gamybos įmonė iš Kauno miesto gali Jums papasakoti kaip mes dirbame ir kodėl verta.


BALDIJA UAB -  įmonė iš Priekulės - tai pirmas klientas Lietuvoje išdrįsęs investuoti į Hebrock briaunų laminavimo stakles ir dabar šį įmonė turi puikios kokybės briauną, be papildomų staklių reguliavimo.

 

GENVESTA UAB - investavo į mūsų siūlomą programinę įrangą, kurį leis kontroliuoti užsakymo eiga gamyboje.


MS BALDAI UAB - investavo į programinę įrangą kuri leidžia staklių operatoriams ir surinkėjams neturėti popieriaus lapų, nes po formatinio pjovimo staklių ant detalių jau yra lipdukai ant kurių turime visą mums reikalingą informaciją.


Baldų gamybos įmonė Vilniuje - investavo į formatinio pjovimo stakles REMA FX 5 ir labai džiaugiasi rezultatais.


EVALDO BALDAI UAB - nestandartinius kokybiškus baldus gaminanti įmonė suinvestavo į mūsų siūlomas formatinio pjovimo stakles HOLZKRAFT ir mes pamišome apie šias stakles, nei vieno skambučius.


KONTRAL UAB - į mūsų įranga kolkas neinvestavo, bet puikiai bendradarbiaujame techninės įrengimų priežiūros klausimais.


Įmonė Šilutėje - gamina korpusinius baldus iš visų galimų medžiagų, bei stalčiukus su kregždės uodegos sujungimais iš masyvo.

Ši įmonė investavo į mūsų siūlomas stakles: 

CNC su vakuuminiu stalu ir ketvirta ašimi INFOTEC 4121 PRO CNC (šis sprendimas leido padidinti našūmą ir išgauti didelį frezavimo greitį, bei priimti užsakymus kurių negali priimti kitos net ir didesnės įmonės), 

plačiajuostės šlifavimo staklės UNITEK EXCEL 1350 su obliavimo velenu, šios staklės paliginus su kitomis šlifavimo staklėmis pagreitino visų ruošinių šlifavimą kartais, kadangi iš po skydo klijavimo per vieną operaciją viena detalės pusė jau yra paruošta dažymui,

daugiašpindelinės gręžimo staklės MAGGI BS21 tai "šiaip" puikios gręžimo staklės,

EKOFILTRO galingas nusiurbimo įrenginys kuris aptarnauja visą medienos cechą,

OMEC SCM 1200- stalčiukų surinkimo presas, kurio pagalba vienas stalčiukas užtrunka 1 minutę,

WINTER CONTOUR 350 - briaunų laminavimo staklės kreivoms linijoms,

VITAP RC92 - briaunų frezavimo staklės - skirtos briaunos apdirbimui po briaunų laminavimo staklių CONTOUR 350.Ir tai dar ne viskas, todėl nebijokite ieškoti geriausio sprendimo.