GERIAUSI SPRENDIMAI BALDŲ PRAMONEI

nuo projekto iki pakuotėsŠioje skiltyje rasite mūsų pasiekimus, mūsų mintis ir dar kai ką, šią skiltį kartas nuo karto atnaujinsime todėl galite užsukti:

2017 11 10 - Gerbiami verslo žmonės, įmonė Stagas visada ieško geriausių sprendimų Jūsų verslui, todėl ir šį kartą Jums siūlome, apie ką dar nebuvote girdėję.


Nuo šiol galite pas mus kreiptis ne tik, dėl staklių ar programinės įrangos, bet ir dėl darbuotojų kurie galės padėti Jums įgyvendinti visus drąsiausius tikslus.


Norite įsigyti stakles, bet neturite darbuotojo kuris galėtų su jomis dirbti? 
Skambinkite 
+370 6787 2121 ir atrasime Jums produktyvius žmones, kurie dirbs nuoširdžiai ir produktyviai, o jus galėsite rūpintis ilgalaikiais įmonės tikslais.


2017 10 30 - Dirbant Lietuvoje šiandien susidūriau su viena didele problema, pasitikėjimo stoka, todėl žemiau rasite sąrašą įmonių su kuriomis mes bendradarbiaujame ir kurios yra įsigijusios iš mūsų vieną ar kitą sprendimą ar stakles:

 

HOVDEN UAB - 120 darbuotojų, gamina minkštus baldus eksportui ir mažą dalį kietų baldų iš ąžuolo, 2016 ši įmonė investavo į mūsų pasiūlytas naudotas formatinio pjovimo, juostinio pjovimo ir plačiajuostes šlifavimo stakles bei naujas kombinuotas obliavimo stakles Holzkraft FS41 Classic su Tersa peiliais. 


Įmonė Šilutėje - gamina korpusinius baldus iš visų galimų medžiagų, bei stalčiukus su kregždės uodegos sujungimais iš masyvo.

Ši įmonė investavo į mūsų siūlomas stakles: 

CNC su vakuuminiu stalu ir ketvirta ašimi INFOTEC 4121 PRO CNC (šis sprendimas leido padidinti našūmą ir išgauti didelį frezavimo greitį, bei priimti užsakymus kurių negali priimti kitos net ir didesnės įmonės), 

plačiajuostės šlifavimo staklės UNITEK EXCEL 1350 su obliavimo velenu, šios staklės paliginus su kitomis šlifavimo staklėmis pagreitino visų ruošinių šlifavimą kartais, kadangi iš po skydo klijavimo per vieną operaciją viena detalės pusė jau yra paruošta dažymui,

daugiašpindelinės gręžimo staklės MAGGI BS21 tai "šiaip" puikios gręžimo staklės,

EKOFILTRO galingas nusiurbimo įrenginys kuris aptarnauja visą medienos cechą,

OMEC SCM 1200- stalčiukų surinkimo presas, kurio pagalba vienas stalčiukas užtrunka 1 minutę,

WINTER CONTOUR 350 - briaunų laminavimo staklės kreivoms linijoms,

VITAP RC92 - briaunų frezavimo staklės - skirtos briaunos apdirbimui po briaunų laminavimo staklių CONTOUR 350.


Baldų gamintojas iš Kauno - investavo į stakles REMA FX3 ir kitas,


ALRASINA UAB - apie 20 darbuotojų gamina medinius baldus, ši įmonė investavo į mūsų "bestsellerį" gręžimo stakles MAGGI BS 21 ir naudotas keturpusio obliavimo stakles Griggio.


Stalius iš Klaipėdos regiono - investavo dar 2015 metais į plačiajuostes šlifavimo stakles UNITEK NICE 650 ir pjovimo stakles REMA DMLS-40, negirdėjau iš šio žmogaus nusiskundimų.


Įmonė iš Šiaulių - virš 200 darbuotojų investavo  nusipirko iš mūsų pjovimo stakles REMA DMLS-40, naudotas briaunų laminavimo stakles ir drožlių surinkimo įrenginį.


Baldininkas iš Šiaulių - nusipirko MAGGI BS21 daugiašpindelines gręžimo stakles dar 2016 metais,


Įmonė iš Šiaulių -  nusipirko REMA FX4,


Baldininkas iš Tauragės investavo į gręžimo stakles MAGGI BS 21,


Stalius iš Trakų rajono investavo į Holzkraft frezavimo ir formatinio pjovimo stakles,


AUDRELINA UAB (panevežiečiai tikrai šią įmonę pažįsta) - suinvestavo į mūsų siūlomas keturpusio obliavimo stakles ir džiaugiasi jų kokybę, nors prieš pirkimą šių staklių net nematė.


Baldininkas iš Skuodo investavo į briaunų laminavimo stakles MAGGI dar 2016 metais ir iki šiol nesulaukiau nei vieno skambučio.


Baldininkas iš Mažeikių - investavo į briaunų laminavimo liniją Holzkraft ME35 su pirminiu frezavimu ir jeigu norėsite galėsiu duoti kontaktinį nr. išgirsite ar buvo verta investuoti.


Įmonė iš Alytaus - įsigijo gręžimo stakles MAGGI BS21 ir žinote ką? Šios stakles puikiai susitvarko su darbais, norite paklausti kodėl pirko būtent MAGGI o ne kitas? Kreipkitės suteiksime kontaktus.


Lauris Furniture UAB - baldininkai iš Kauno investavo į MAGGI BS23, turėjome šiokių tokių nesklandumų pristatymo metu, bet staklės puikiai veikia,


FURNITUS UAB - sparčiai auganti baldų gamybos įmonė iš Kauno miesto gali Jums papasakoti kaip mes dirbame ir kodėl verta.


BALDIJA UAB -  įmonė iš Priekulės - tai pirmas klientas Lietuvoje išdrįsęs investuoti į Hebrock briaunų laminavimo stakles ir dabar šį įmonė turi puikios kokybės briauną, be papildomų staklių reguliavimo.

 

GENVESTA UAB - investavo į mūsų siūlomą programinę įrangą, kurį leis kontroliuoti užsakymo eiga gamyboje.


MS BALDAI UAB - investavo į programinę įrangą kuri leidžia staklių operatoriams ir surinkėjams neturėti popieriaus lapų, nes po formatinio pjovimo staklių ant detalių jau yra lipdukai ant kurių turime visą mums reikalingą informaciją.


Baldų gamybos įmonė Vilniuje - investavo į formatinio pjovimo stakles REMA FX 5 ir labai džiaugiasi rezultatais.


EVALDO BALDAI UAB - nestandartinius kokybiškus baldus gaminanti įmonė suinvestavo į mūsų siūlomas formatinio pjovimo stakles HOLZKRAFT ir mes pamišome apie šias stakles, nei vieno skambučius.


KONTRAL UAB - į mūsų įranga kolkas neinvestavo, bet puikiai bendradarbiaujame techninės įrengimų priežiūros klausimais.

2017 09 30 - Ši diena mums labai svarbi nes šiandien paleidome 

briaunų laminavimo liniją HEBROCK F4 (Vokietija) įmonėje BALDIJA UAB 

ir galime džiaugtis rezulatais, kartais viršijančiais mūsų lūkęsčius. 

Džiugu žinoti, kad gamintojas stakles paruošė darbui jau gamykloje, mums tereikėjo prijungti kliento paruoštas elektros ir suspausto oro instaliacijas, įjungti stakles ir ... viskas.

HEBROCK F4 paleistos su šiomis funkcijomis:

  • Pirminis frezavimas (deimantinės frezos LEUCO)
  • Galų užapvalinimas (net nuo 0,4 mm iki 2 mm storio briaunoms)
  • Plokščioji ciklė (be jokio reguliavimo skirtingoms plokštėms ir net toms su gylia struktūrą)

Trumpas instruktažas, kurį mūsų klientas nufilmavo (jeigu norite pamatyti instruktažą, susisiekite sg@stagas.lt arba +37067872121), leis nebesirūpinti staklių operatoriaus kompetencija, jam pasikeitus. Hebrock įrengimai nekeičia parametrų darbo metu ir yra labai gerai suprantami net darbuotojams kurie nėra dirbę su briaunų laminavimo linija.

 

 Ieškote nedidelių briaunų laminavimo staklių ar pramoninio įrengimo kuris turi veikti stabiliai be operatoriaus įsikišimo į staklių reguliavimą? Užsukite apžiūrėti staklių netoli Klaipėdos (kur tiksliau sužinosite susisiekę su mumis).

Hebrock staklės neturi alternatyvų rinkoje, jokie kiti gamintojai nesiūlo tokių paprastų ir puikiai veikiančių sprendimų už panašią kainą.2016 12 12 - Pirmo INFO TEC CNC centro paleidimas Lietuvoje

 

INFOTEC CNC 4121 PRO

4 ašys, gręžimo suportas su 8 vertikaliais ir 6 horizontaliais grąžtais + 1 pjūklas įpjovoms,

2800x2100 vakuuminis stalas plokštei + 1300x2100 stalas horizontaliam apdirbimui

su vakuuminiais padeliais,

C-ašis - horizontaliam ir gręžimui kampu, kišenių spynoms frezavimui, pjovimui kampu.

Šis CNC centras leidžia atlikti visus pjovimo, frezavimo ir gręžimo darbus reikalingus 

BALDŲ, DURŲ IR LAIPTŲ GAMYBOJE.

  

2016 11 02 - pasikeitė mūsų biuro adresas. Nuo šiol mus rasite Perkūnkiemio g. 5, Vilnius.

 

2016 08 31 - STAGAS MB kviečia visus Lietuvos stalius ir baldininkus apsilankyti parodoje DREMA 2016 rugsėjo mėn. 13-16 dienomis tuo pačiu metu vyksta parodos SOFAB (minkštų baldų gamybos komponentai) ir FURNICA (korpusinių baldų gamybos), todėl šioje parodoje galėsite ne tik pamatyti gyvai stakles medienos apdirbimui ir baldų gamybai, bet ir susirasti naujų baldų komponentų tiekėjų.

 

 

2016 04 28 - Į Lietuvą atvyko pirmos "compact" klasės briaunų laminavimo staklės MAGGI EDGING SYSTEM 3/50, tai įrengimas kuris leidžia Jums išlaikyti aukščiausią briaunos kokybę už minimalią kainą, šis staklių modelis kurį Jums siūlo MB "STAGAS" jau yra Vilniuje ir nuo kitos savaitės pradeda savo darbą baldų gamybos įmonėje.  Staklės šiuo metu yra paleidimo stadijoje ir 2015 05 15 į mūsų YOUTUBE kanalą bus įkeltas video su Maggi Edging System 3/50m, kuriame matysite stakles "in action". 

Šios briaunų kantavimo staklės puikiai tinka mažoms bei vidutinėms dirbtuvėms, kurios iki šiol užsisakinėdavo jau supjautus ir užlaminuotus ruošinius, o patys tik surinkinėdavo baldus.

Kadangi, įsigijęs stakles, baldininkas tampa nepriklausomas nuo kitų, iš karto padidėja lankstumas. Atsiranda galimybė priimti "degančius" užsakymus ir pataisyti klaidas, ko nėra galimybės padaryti užsakinėjant paslaugą. Taipogi nereikia pamiršti ir apie sumažėjusias išlaidas.

Norint, kad įmonė taptų visiškai nepriklausoma reikalingos ir formatinio pjovimo staklės.

Todėl tokiam atvejui galime Jums pasiūlyti puikų duetą:

formatinio pjovimo staklės REMA FX5 ir briaunų laminavimo staklės MAGGI EDGING SYSTEM 3/50 .

Dėl užsakymo detalių kreipkitės: sg@stagas.lt arba telefonu +370 6787 2121.

 

 

 

 

2016 03 15 - STAGAS MB tapo oficialiu įrankių gamintojo BSP Tools atstovu Lietuvoje, jau dabar pas mus galite įsigyti medienos apdirbimo įrankius, pradedant kotinėmis frezomis skirtoms rankiniams įrankiams, baigiant deimantinę dangą padengtomis frezomis CNC staklėms.

Siūlome įrankius:

formatinio pjovimo staklėms: pjūklai ir priešpjūkliai, taip pat pjovimo diskai visų gamintojų supjovimo centrams,

deimantinės frezos  pirminio plokštės frezavimo agregatui briaunų laminavimo staklėms,

peiliukai profiliniams ir klijų skustukams briaunų laminavimo staklėse,

frezų komplektai durų, langų ir baldų gamybai,

obliavimo peiliai visų tipų obliavimo staklėms,

obliavimo galvos keturių pusių obliavimo staklėms su profiliniais peiliais ir be jų,

frezavimo įrankiai pagal užsakymą.

Katalogus ir kainininkus rasite skiltyje ĮRANKIAI.

 

 

2016 03 15

Dabar STAGAS MB yra oficialus atstovas briaunų laminavimo staklių gamintojo HEBROCK Vokietija

 
Paklausite kodėl HEBROCK?

Nes staklės paruoštos darbui jau po 3 minučių nuo įjungimo,

nes agregatų reguliavimas yra toks retas reiškinys, kad net operatorius pamiršta kaip tai reikia daryti,

nes HEBROCK turi visas dalis savo gamykloje Vokietijoje, kur šias stakles ir gamina,

nes HEBROCK tai staklės skirtos pastoviam darbui be nuolatinių reguliavimų ir be permoku už vardą.

 
Now STAGAS MB is dealer of edgebanding
machines from HEBROCK Germany

You ask why HEBROCK?
Because machine is ready to work after 3 min.,
because adjustment of units is rare,
because Hebrock have all spare parts on stock,
because Hebrock machines is made for work, without overpaying for name.


2016 03 01 - Mūsų įmonė tapo oficialiu REMA S.A. atstovu Lietuvoje, Rema tai Lenkijoje mieste Reszel (400 km nuo Vilniaus) gaminamos pjovimo staklės. Šių staklių puikia kokybe jau nuo 1963 metų džiaugiausi Lenkijos staliai ir baldininkai, šioje šalyje REMA yra nr. tarp pjovimo staklių. Todėl neeksperimentuodami nusprendėme bendradarbiauti su šiuo gamintojų.

Ne paslaptis ir tai, kad Lietuvoje jau dirba nemažai šio gamintojo staklių, todėl turėdami abejonių, dėl staklių patikimumo ir kokybės kreipkitės į MB STAGAS ir mūsų klientai visada Jums priims ir papasakos apie staklių darbą.

REMA staklės yra labai stabilios ir nebijo didelių apkrovų, todėl galime drąsiai sakyti, kad Jūsų sprendimas įsigyti REMA stakles visada bus teisingas.