GERIAUSI SPRENDIMAI BALDŲ PRAMONEI

nuo projekto iki pakuotės
WOODINSPECTOR

SPRENDIMAI LENTPJUVĖMS

 

·     Automatinis lentos pločio matavimas arba belaidė klaviatura

·     Nereikalingi popieriaus lapai (biure nereikia suvedinėti informacijos)

·     Įvesti duomenis yra pasiekiami kompiuterio duomenų bazėje

·     Po rūšiavimo visi gaminiai turi nuotraukas (daromos automatiškai)

·     Paruošta dokumentacija pardavimui ir sandėliavimui

·     Taupomas laikas ir mažinamas darbuotojų skaičius

·     Sistema yra pritaikoma prie kiekvienos įmonės individualiai

·     Vyresni ir “nedraugaujantys” su PC lengvai išmoksta dirbti su WOODBASE.

 

 

MB Stagas       sg@stagas.lt       +370 6 787 21 21


SPRENDIMAI DVIGUBO PJOVIMO MEDIENOS RUOŠIMUI

Gamindami kiekvienam klientui skirtingą asortimentą, turbūt dažnai susimąstote ar jau pakankamai paruošėte B klasės medienos klientui A. Jeigu likučius valdome su WOODBASE – ši informacija yra pasiekiama vieno mygtuko pagalba. Visada aktualūs duomenys – nėra galimybės, kad mediena „pasimestų“. Pilnai kontroliuojate visus produkcijos kiekius.

 

Galas prekybai su popieriniais lapais, perrašymais į Excelį, užsakymų dokumentų paruošimui, kainų surinkimui. Einame į kiemą ir mašinos pakrovimo metu skanuojame kodus. Kol vairuotojas tvirtina krovinį – mes jau turime paruoštą atspausdintą krovinio važtaraštį su visomis reikalingomis specifikacijomis. Programa WOODBASE žymiai supaprastiną biuro darbuotojų darbą. Dirbami su klientų, kainų ir klasių bazėmis – po kodų skanavimo gauname mums reikalingas ataskaitas.

 

 

Brūkšninių kodų skaitytuvas yra integruotas pramoniniame duomenų terminale. Terminalas leidžia skanuoti pokus bet kurioje sandėlio vietoje – neatsižvelgiant ar yra pasiekiamas WIFI, kadangi duomenis į terminal yra išsiunčiami iš karto kai atsiranda internet WIFI ryšys.

Pokų kūrimo komplektas su lipdukų spausdintuvu po kiekvieno poko surinkimo atspausdina lipduką kuriuo pažymimas pokas.

Dideli mygtukai, suprantamas tekstas – kurinat naują paketą nėra galimybės suklysti, net darant pirmą kartą apmokymų metu.

Klientų sąrašas su priskirtais kainininkais, klasėmis bei matmenimis. Parduodant dvigubo pjovimo medieną labia dažnai yra naudojama sudėtinga kainų politika. Kiekvienas matmuo ir klasė turi skirtingas kainas skirtingiems klientams. Dažnai atsiranda situacijos kuriose kainų bazė turi keliasdešimt pozicijų. Vieną kartą programoje WOODBASE įvesta klientų bazė leis greitai generuoti kainų ir klasių sarašus. 

Etikečių spausdintuvas. Programa leidžia naudoti termotransferinį būdą. Spausdinamas tekstas yra atsparus vandeniui, aukštoms temperaturoms (džiovykla) ir kitus atmosferinius faktorius. Galimas yra brūkšninių kodų spausdinimas, tai minimalizuoja klaidų galimybę pardavimo metu. Informacija lipdukuose gali būti keičiama pagal atskirus klientus. Ant lipduko galima pavaizduoti logotipą, įmonės duomenis ir pnš..

SPRENDIMAI VIENGUBO PJOVIMO MEDIENOS RUOŠIMUI

Operatoriaus pultas su dideliu lietimui jautriu monitoriumi. Intuityvus aptarnavimas ir įskaitoma išvaizda leidžia patogiai dirbti net nekvalifikuotiems darbuotojams.

Pokų sąrašas yra matomas ant pagrindiniame lange. Pagrindiniai duomenis apie paketus: rūšis, klasė, storis, ilgis, plotis, kiekis, masė.

Belaidė klaviatura duomenų įvedimui. Sistemos elementas kuris leidžia pilnai aptarnatu programą įvedant naujus pokus. Operatoriui nereikia prieiti prie lietimui jautraus ekrano – visus išmatavimus jis įveda tiesiog klaviaturos pagalba. Klaviatura leidžia įvedamų pokų pakeitimą – o tai reiškia vieną lentą dedame į poką 20134, sekančią dedame į poką 20135 – viskas su belaidžio pulto pagalba. Patogaus tvirtinimo ant riešo dėka – operatorius gali laikyti rankoje kreidą ir „rulėtę”.

Poko vaizdas programoje. Lentos yra sudėtos sluoksniais ir kiekvianm sluoksniui yra paruošta nuotrauka. Tokio būdo dėka galime patikrinti ar teisingai įvedeme lentas – sluoksnius skaičius privalo atitikti.

Etikečių spausdintuvas. Programa leidžia naudoti termotransferinį būdą. Spausdinamas tekstas yra atsparus vandeniui, aukštoms temperaturoms (džiovykla) ir kitus atmosferinius faktorius. Galimas yra brūkšninių kodų spausdinimas, tai minimalizuoja klaidų galimybę pardavimo metu. Informacija lipdukuose gali būti keičiama pagal atskirus klientus. Ant lipduko galima pavaizduoti logotipą, įmonės duomenis ir pnš..

Sluoksnių nuotraukos. Pavyzdinė sluoksnio nuotrauka padaryta IP kameros pagalba. Nuotraukos kokybė leidžia be vargo įvertinti medžiagos klasę ir jos kokybę. Vaizdas atitinka tikrą medienos formą ir spalvą.

Sistemos WOODBASE kamera pakabinta po stogu – virš rūšiavimo posto. Fotografavimas atliekamas automatiškai užbaiginat sluoksnį – po suvedimo pulte. Operatoriui jokiais būdais nereikia daryti papildomų veiksmų. Kamerą nustatome apibrėžtam plotui..  

WOODBASE leidžia iš poko parduoti lentas po vieną. Šis funkcjonalumas geriausiai veikia naudojant pramoninę planšėte. Pardavėjas įvesdamas sekančias lentas turi informaciją apie jų masę ir vertę. Lentos yra automatiškai pašalinamos iš poko ir pridedamos prie užsakymo.     

Duomenų terminalai tai irgi efektyvus būdas įvedant viengubo pjovimo lentas rūšiavimo metu. Terminalai labai patikimi ir atsparūs, turi patogią klaviaturą ir galingas baterijas. Nedidelis lietimui jautrus ekranas yra pakankamas lentų įvedimui NESKIRSTANT Į SLUOKSNIUS. Įvedimas taip pat atliekamas atitinkama ženklų seka, vienos vertės pateikimas reiškia rušiuotojo pakeitimą(pvz. 1,2 arba 3).   

Pardavimą geriausią yra valdyti pramoninės planšėtės pagalba. Informaciją yra aiški ir klientas rinkdamasis lentas iš poko gali būti informuotas apie pasirinktų lentų skaičių ir jų bendrą vertę.  

NET 60 POKŲ RŪŠIAVIMAS VIENU METU  

Net 60 pokų rūšiavimas vienu metu? TAIP – vienas iš WOODBASE vartotojų kartais rūšiuoja labai daug pokų vienu metu ir būtent jam radome sprendimą. Specialiai suprojektuotame lange, rūšiuotojas turi aiškiai padalintus pokus pagal jų klasę, storį ir ilgį – tai jam leidžia greitesniam poko atradimui ir lentos įvedimui. Didelis 24 colių  lietimui jautrus ekranas yra paprastas ir lengvai aptarnaujamas.

 

WOODBASE sistemos klientai

LENTPJUVĖ PLANSON

Dvigubo pjovimo lentų sandėliavimo sistemos diegimas. Lentpjuvė Planson gamina dvigubo pjovimo ruošinius pagrinde tai ąžuolas. Pagrindiniu WOODBASE tikslu buvo užsakymų aptarnavimo ir realizavimo greičio padidinimas. Planson realizuoja skirtingų klasių medieną, vietiniams ir užsienio klientams. Kiekvienas klientas turi savo atskirą matmenų, klasių ir kainų sąrašą. Panaudojant brūkšinius kodus apribotas darbo krūvis biure rengiant užsakymų dokumentus. Sunkvežimio pakrovimo metu reikia tik nuskanuoti kodus kurie yra ant pokų. Kol darbuotojas grįž į biurą – jis jau turi paruošta užsakymą su aktualia sąmata atsižvelgiant į medienos storį, plotį ir klasę. Sandėlio likučių tikrinimas pasirinktam klientui irgi tapo labai paprastas ir lengvas – pakanka pasirinkti medienos rūšį, klasę, ir t.t. ir iš karto matome m3 kiekį.

  

KASPERSCY medienos gavimas ir apdirbimas

Pilna PRIMULTINI gamybos linija ir rūšiavimas net iki 60 pokų vienu metu! Viena darbo vieta už gaterio – 24 colių lietimui jautrus ekranas ir specialus interfeisas, leidžiantis ruošiuotojui įvesti praktiškai neribotą pokų skaičių – praktika parodė, kad net 60 atidarytų pokų buvo pildomą patogiai ir greitai.

 

KPPD Szczecinek ZPD Kołacz

Kliento aprašymas

ZPD Kołacz užsiima lapuočių ir spygliuočių medienos apdirbimu. Per metus jie apdirba apie 16 000 m3. Mediena rušiuoja dvi trijų asmenų komandos, kas leidžia per dieną apdirbti apie 40 m3. Dažnai susiduriama su rūšiavimo iš karto 3 klasėmis. Biure yra rengiamos dienos ataskaitos kiekvienai rūšiavimo grupei. Kiekvienas pokas yra priskiriamas atitinkamam sandėliui: džiovykla 1, džiovykla 2, . Każda paczka jest przypisana do odpowiedniego magazynu: suszarnia 1, suszarnia 2, garinimas 3, ir t.t.

Prieš diegimą

Ilgis ir plotis buvo užrašomi ant lapų. Todėl rušiuotojas turėjo naudotis iš karto 6 A4 formatp lapus vienu metu. Pokų dalinimas pagal sandėlius buvo dokumentuojamas popierinių lapų pagalba, kurie buvo surušiuoti pertvarėlėmis, todėl norint atrasti atitinkamą poką reikėjo ieškoti tarp pertvarėlių atitinkamo lapo.

Įdiegimo efektas

Woodbase sistema atpirko visus į ją dedamus lūkesčius ir pataisė darbų eiga lentpjuvėje. Woodbase dėka buvo visiškai atsisakyta popierinių lapų, juos pakeitė mobilus belaidis pultas. Kurio dėka rūšiavimas tapo daug patogesnis. Rušiuotojai patvirtino, kad su pultu joms dirbti tapo daug patogiau negu su lapais.

Programa priskyria pokus prie atitinkamos vietos – kiekvienos pokas turi atitinkamus laukus su numeriu ir vietos kurioje yra pavadinimu (PVZ. 1123 džiovykla 1).  Šis sprendimas leižia atlikti pokų filtrą pagal pavadinimus, PVZ. džioykla 1, darbuotojas mato, kiek ir kokios rūšies medienos yra konkrečioje džiovykloje.

Sistema sumažino darbų kiekį biure – likvidavo masės arba lentų skaičiavimo poreikį. Pardavimų ir atsiskaitymų dokumentai taip pat yra paruošiami automatiškai WOODBASE pagalba. Užsakymų modulio dėka vidinių išdavimų ir pardavimų darbas yra lengvesnis. Automatizuotas kiekvieno lentų sluoksnio fotografavimo modulis užtikrina teisingos dokumentacijos generavimą, ir kaip rušiuotojai tikina fotografavimas taip gerai veikia, kad net nepastebi paties fotografavimo momento.

Apmokymų laikas:

3 dienos + nuotolinis palaikymas

Įdiegta sistema:

2 terminalai

6 matavimo kameros

3 Woodbase licenzijos

Užsakymų ataskaitos vaizdas:

PPHU BEATA – Lipie, woj. wielkopolskie

Kliento aprašymas:

Beatos ir Jaroslavo lentpjūvė Lenkijoje dirba nuo 1992 metų. Veiklos pradžioje jie turėjo vieną nedidelį „kreizo“ ir pjaudavo apie 10 m3. Dabar lentpjūvė apdirba apie 25 tūkst. kūbinių metrų medienos ir turi du vertikalius ir vieną horizontalų gaterius.

Tartak Beaty i Jarosława Szymańskich działa na rynku krajowym już od 1992 roku. Na początku swojej działalności zakład zaczynał od jednej krajzegi oraz 10 m 3 papierówki. Obecnie tartak przerabia około 25 tys. kubików rocznie. Posiada dwa traki pionowe i jeden taśmowy.

Kliento nuomonė apie sistemą:

“Sistema WOODINSPECTOR WOODBASE  veikia taip kaip sau įsivaizdavau. Vairuotojui, kuris atvažiuoja užsakymo, mašina yra pakraunama daug greičiau ir teisingiau. Anksčiau pakrovimas vyko labai ilgai. Per dieną mes turėjome suvaldyti informaciją nuo 120-300 lapų. Kada reikėjo iš tokio kiekio popieriaus atrasti tau reikalingus 16 konkrečių lapų, tai tikrai užtrukdavo ir kainuodavo nemažai nervų. Dabar pakanka į sistemą įvesti reikiamus duomenis ir ten automatiškai yra viskas suskaičiuojama. Vairuotojui jau nereikia ilgai laukti kol bus pakrautas automobilis o mes savo ruožtu esame įsitikinę, kad klientas yra tinkamai ir profesionaliai aptarnautas. Jis jau negauna anksčiau minėtų 16 lapų, bet tiktai 1-ą, kuriame yra visa užsakymui reikalinga informacija, pvz.: lentų skaičius, jų ilgiai ir pločiai, brokų tipas ir t.t.“.

“Manau, kad šio tipo sprendimai turi būti kiekvienoje lentpjūvėje, kurį gamina viengubo pjovimo lentas arba panašaus tipo produkciją. Šiuo metu aš jau neįsivaizduoju darbo be WOODBASE sistemos.”

Įdiegta:
– 2 terminalai
– 1 kompiuteris biure

Apmokymų ir diegimo trūkmė:
– 
2 dienos be gamybos stabdymo

 

 

Lentpjūvė TeleykoKliento aprašymas:
Įmonė Teleyko tai lentpjūvė su rankinio rūšiavimo pozicija. Įmonė soruoja pagrinde kokybišką medieną ir tuo išsiskyrią iš savo konkurentų.

 

Nustatytos problemos:
Dokumentacija yra daroma rankiniu būdu ant popieriaus lapų. Bendros informacinės sistemos nebuvimas sandėlio likučių kontrolę daro labai sudėtingą. Neaišku kiek ir kokių lentų yra sandėlyje. Yra poreikis daryti nuotraukas prieš išsiunčiant medieną klientams į užsienį.

Įdiegimo efektas:
Įdiegus Woodbase sistema – rušiuotojai įveda duomenis tiesiai į sistemą iš karto po lentos matavimo. Dideli pripažinimą turi galimybė rušiuoti keturius nepriklausomus pokus tuo pačiu metu.

Kiekvienas sluoksnis turi foto dokumentaciją, kurią galima išsiųsti arba parodyti klientui.

Užsakymų ir sandėlio modulis yra pilnai naudojamas. Planšėčių ir WIFI dėka, sistema galima naudotis, bet kurioje įmonės teritorijos vietoje.

Instaliuota:
– 1 terminalas
– 2 planšėtės
– kompiuteris ofise